Yeni Dönem
Install Now
Yeni Dönem
Yeni Dönem

Yeni Dönem

App Size: 30.89 MB
Release Date: 2022-08-05
Price: Free
Price
Free
Size
30.89 MB

Screenshots for App

iPhone
More Screenshots for iPad
Yeni dönem mobil uygulaması için hem Bursa haberlerini hem Türkiye haberlerini herkesten önce öğren, hem de Bursa'nın en iyi yazar kadrosunu takip etme şansı yakala. Bildirimlerle tüm Bursa haberlerinden ilk önce senin haberin olsun.

Son dakika haberleri, şehir haberleri, Bursa son dakika haberleri, Mudanya haberleri, İnegöl haberleri, Gemlik haberleri, Osmangazi haberleri, Nilüfer haberleri, Yıldırım haberleri, Gürsu haberleri, Kestel haberleri, Büyükorhan haberleri, Harmancık haberleri, İznik haberleri, Karacabey haberleri, Keles haberleri, Mustafakemalpaşa haberleri, Orhaneli haberleri, Orhangazi haberleri, Yenişehir haberleri tüm ayrıntılarıyla burada.
Bununla birlikte siyaset haberleri, yerel haberler, ekonomi haberleri, dünya haberleri, spor haberleri için de size sadece Yeni Dönem yeterli.
Bursaspor haberlerini takip etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bursaspor maçları, Bursaspor puan durumu Bursaspor fikstürü, Bursaspor köşe yazarları, Bursaspor antrenmanları hakkında tüm bilgiler ve yorumlar sizlerle bu adreste buluşuyor.
Bursa belediyelerinin tüm etkinlikleri, Bursa Belediye haberleri, Bursa mobil sayfası olan Yeni Dönem Gazetesi mobil sayfalarında okuyucuyla buluşuyor.
Sitemizde aynı zamanda Bursa sinemaları, Bursa sinema seansları, tüm vizyondaki filmler, Bursa sinema fragmanları da bulunuyor.
Show More
Show Less
Yeni Dönem 1.0.2 Update
2022-08-05 Version History
iPad ekran görüntüsü düzenlendi.

~TURKTICARET.Net Yazilim Hiz. San. ve Tic. A.S.
More Information about: Yeni Dönem
Price: Free
Version: 1.0.2
Compatibility: Requires 11.0 or later
Bundle Id: com.haberyazilimi.yenidonemgazetesi
Size: 30.89 MB
Genre: News
Release Date: 2022-08-05
Last Update: 2022-08-05
Content Rating: 4+
Developer: TURKTICARET.Net Yazilim Hiz. San. ve Tic. A.S.
Language: EN - TR -
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine