Gdynia City Guide
Install Now
Gdynia City Guide
Gdynia City Guide

Gdynia City Guide

Developer: Amistad sp. z o.o.
App Size: 38.83 MB
Release Date: 2014-05-22
Price: 免费
Price
免费
Size
38.83 MB

Screenshots for App

iPhone
Gdynia City Guide


Aplikacja „Gdynia City Guide” to kompleksowy informator dotyczący Gdyni, a przede wszystkim jej bogatej oferty kulturalnej i turystycznej. W rozbudowanej bazie miejsc zarówno turysta, jak i mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie – obok atrakcji turystycznych polecamy bazę gastronomiczną, noclegową, a także miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji, rozrywce, a nawet zakupom! Prócz tych funkcjonalności aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W kalendarzu aplikacji sprawdzić można informacje o odbywających się w mieście koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych, warsztatach edukacyjnych, rozwojowych oraz wielu innych fantastycznych imprezach.
 W aplikacji znajdziemy również trasy turystyczne, które pozwolą poznać miasto jeszcze lepiej. Proponowane są wędrówki piesze i rowerowe po Gdyni i okolicach. Do najciekawszych należą trasy tematyczne: Szlak Legendy Morskiej Gdyni, Gdyński Szlak Modernizmu, Trasa Turystyczna Obiektów Militarnych czy też Szlak Kulinarny Centrum Gdyni. Oprócz wymienionych funkcjonalności w aplikacji znajdują się także informacje na temat transportu w mieście, a także planer umożliwiający dodawanie ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego przewodnika. 
Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.


Więcej informacji o Gdyni na stronie:
www.gdyniaturystyczna.pl, www.gdynia.pl
Show More
Show Less
Gdynia City Guide 4.2 Update
2021-02-15 Version History
Drobne usprawnienia

~Amistad sp. z o.o.
More Information about: Gdynia City Guide
Price: 免费
Version: 4.2
Compatibility: Requires 11.0 or later
Bundle Id: pl.amistad.treespot.gdynia
Size: 38.83 MB
Release Date: 2014-05-22
Last Update: 2021-02-15
Content Rating: 4+
Developer: Amistad sp. z o.o.
Language: EN - DE - PL -
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine