Kiralagelsin
Install Now
Kiralagelsin
Kiralagelsin

Kiralagelsin

App Size: 14.61 MB
Release Date: 2022-04-23
Price: Free
5
2 Ratings
Size
14.61 MB

Screenshots for App

iPhone
More Screenshots for iPad
Kiralagelsin.com, amatör ruhlu profesyonellerin bir araya gelerek fikirlerle zenginleştirdiği ve zenginleştirmeye devam ettiği günümüz pazaryeri koşullarına göre ihtiyaçları yeniden belirleyen öncü bir marka olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz dahilinde vizyonumuza yön veren tek faktor, paylaşarak gelişmenin önemi ve bu sayede her muhattaba sağlanan eşit ve ortak katma değerdir.

Hissederek sahiplendiğimiz ‘Bizim yerimiz değil, sizin yeriniz’ misyonumuz, gelişen markamıza her geçen gün değer katan siz müşteri ve çalışanlarımızın fikir ve önerilerini rahatlıkla ifade ettiği ve uygulamaya koyulmasına katkı sağladığı büyüyen bir yapıya dönüşmektir.

Eviniz, İş yeriniz veya Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kategoriler altında binlerce ürün ve hizmete kiralagelsin.com.tr’den ulaşarak tedarikçilerinden bu ürün/hizmetleri kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

kiralagelsin.com.tr ile evinizdeki veya işyerinizdeki atıl ürünlerinizi kiraya verebilir değerlendirerek ek gelir de elde edebilirsiniz.

İşverenler için; Açmayı planladığınız yeni iş yerinizin, mobilya, ekipman, tesisat, insan kaynağı ve benzer, uçtan uca ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilir, yatırım maliyetlerinizi bu doğrultuda planlayabilirsiniz. Hayalinizdeki işyerini kurmak kiralagelsin.com.tr ile hiç bu kadar kolay ve ucuz maliyetli olmamıştır!

Sahip olma maliyetlerinin bütçenizi zorlayan, ancak eviniz, aileniz, ve kişisel ihtiyaçlarınız için olmazsa olmaz dediğiniz binlerce ürün ve hizmeti, uygun maliyetlerle kiralagelisin.com.tr üzerinden belirlediğiniz koşullarda kiralayabilirsiniz.

Misafircard Dijital Pazarlama A.Ş. markası olan ‘kiralagelsin.com.tr’nin sizlere sunduğu çözümler sayesinde, amacımız gündelik hayatınızı kolaylaştırarak ihtiyaçlarınıza daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlamaktır. İfade ettiğimiz gibi kiralagelsin.com.tr ‘Bizim yerimiz değil, sizin yeriniz’
Show More
Show Less
More Information about: Kiralagelsin
Price: Free
Version: 1.0
Compatibility: Requires 9.0 or later
Bundle Id: tr.com.kiralagelsin.app
Size: 14.61 MB
Genre: Shopping
Release Date: 2022-04-23
Last Update:
Content Rating: 4+
Developer: KMK BILGI TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI
Language: EN -
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine