Eniyisiburda
Install Now
Eniyisiburda
Eniyisiburda

Eniyisiburda

App Size: 8 MB
Release Date: Jun 5, 2023
Price: FREE
Price
FREE
Size
8 MB

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
More Screenshots for iPad
‘’Evinizdeki alışveriş merkezi’’ sloganıyla 2022’nin Mayıs ayında kullanıcılarıyla buluşan eniyisiburda.com, türkiye nın en kapsamlı e-ticaret sitesi olma özelliğini taşıyor.

Dünya çapında yüzlerce markayı ve türkiye’de on yıllardır hizmet veren onlarca mağazanın sanal versiyonlarını bulabileceğiniz eniyisiburda.com,da, farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Bir alışveriş merkezinden beklediğiniz her şeye birkaç tıklama ile rahatça ulaşabilmeniz için her aşamasını özenle tasarladığımız bu platformda, nerede olursanız olun güvenle, kolayca ve keyifle alışveriş yapabilmeniz için çalışıyoruz.

Geniş ürün çeşidimizle ziyaretçilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak, ürün çeşidimizi ve hızlı çözüm odaklı bir hizmet anlayışı içerisinde her geçen gün yeni fikirler, yeni markalar ve işbirlikleriyle artırarak ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Alışveriş yaptıkça ve yaptırdıkça kazanan ve kazandıran bir yapı ile bambaşka bir deneyim ve sunmaktayız. Ziyaretçilerimize ve iş ortaklarımıza güven sadakat ve kolaylık sağlamakla büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam edeceğiz.
Show More
Show Less
More Information about: Eniyisiburda
Price: FREE
Version: 1.0
Compatibility: Requires Requires iOS 9 or later
Bundle Id: com.eniyisiburda.app
Size: 8 MB
Genre: Shopping
Release Date: Jun 5, 2023
Last Update: Jun 5, 2023
Content Rating: 4+
Developer: KMK BILGI TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI
Language: English -


Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide