MBT Mobil Satış Netsis Entegrasyon
Install Now
MBT Mobil Satış Netsis Entegrasyon
MBT Mobil Satış Netsis Entegrasyon

MBT Mobil Satış Netsis Entegrasyon

Netsis mobile application. Works compatible with Netsis Integrated and Enterprise.

App Size: 80M
Release Date: Aug 18, 2019
Price: Free
Price
Free
Size
80M

Screenshots for App

Mobile
Netsis muhasebe programları ile uyumlu çalışan mobil uygulama.
Netsis muhasebe programlarının Entegre ve Enterprise sürümleri ile uyumludur.

Uygulama cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır.

Uygulama hem online , hem de offline çalışma özelliğine sahiptir. Cihazda internet bağlantısı bulunduğu takdirde doğrudan merkez veritabanındaki canlı verilerle çalışır. Herhangi bir sebeple internet bağlantısı kesilirse veya merkez sunucuda bir problem oluşmuşsa uygulama çalışmaya devam eder. İnternet bağlantısı sağlandığında veya merkez sunucudaki sorunlar giderildiğinde hızlı bir şekilde senkronizasyon sağlanır. Binlerce kart (stok kartı, cari kartı vb.) saniyeler içerisinde senkronize olur.

Sahada çalışan kullanıcılar için bluetooth desteği olan cihazlarda , bluetooth araç yazıcılarından döküm alınabilir , faturalar ,siparişler , tahsilat makbuzları anında kesilebilir. Ayrıca şirket içerisindeki ağ yazıcılarından da döküm alınabilir.

Yetkiler / Parametreler
Kullanıcılar uygulamayı yetkileri dahilinde kullanabilirler. Yetkisine bağlı olarak kullanıcı fiyat değiştiremez , iskonto yapamaz , belirlenen alanları göremez , sadece belirlenen raporları , cari kartlarını ,stok kartlarını ,kasa ve banka kartlarını görebilir. Tüm bu tanımlamalar sadece ana merkezde yapılır , cihazlarda herhangi bir işleme gerek yoktur.

Satış esnasında bilgi amaçlı olarak , eğer ürün daha önceden o müşteriye satılmış ise , müşteriye ait son satış fiyatları detaylı olarak (son satış miktarı , tarihi , iskonto oranları vb.) gelir.

Cari hesaplara ait iletişim bilgileri detaylı olarak hazırlanmıştır. Cari karta ait telefon bilgileri , fax bilgileri , e-mail bilgileri hatta GPS konum bilgileri hızlı bir şeklide görülebilir , kayıtlı GPS konumlarına harita üzerinden ulaşılabilir.

Yeni cari kart kaydı yapılabilir. Cari adres bilgilerine GPS konum özelliği kullanılarak hızlı bir şekilde erişilebilir.
Cari karta ait raporlar mail olarak gönderilebilir.Rapor tasarımları isteğe göre düzenlenebilir.

Cari hesap ekstre raporunda , görüntülenen raporun içinden çıkmadan fatura kalemlerinin detayı görüntülenebilir.

Nakit, çek, senet ve kredi kartı türlerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri girilebilir.Yapılan tahsilatlar ister mail olarak istenirse yazcıdan döküm alınarak müşteriye ulaştırılabilir.

Stok ve satış ekranında cihaz kamerası üzerinden ürün barkodu okutulabilir. Ürün detay bilgisine hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Hatta bluetooth barkod okuyucular ile hızlı bir şekilde ürüne ulaşılabilir.

Sayım işlemleri yapılabilir ve depo transfer fişleri oluşturulabilir.

Cari ve stok ekranlarında grafik rapor desteği mevcuttur.Grafiksel olarak stok ve cari kart bilgileri görülebilir.

Yöneticiye ait özel rapor ekranında hızlı bir şekilde fatura , sipariş , kasa , banka , çek/senet durum raporlarına ulaşılabilir.

Raporlar ekranı esnek bir şekilde düzenlenmiştir. Bir rapor farklı görünümlerde hazırlanıp saklanabilir. Hazırlanan raporlara ek uğraş gerektirmeden ulaşılabilir , görüntülenebilir.

Daha fazla detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Mim Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
0850 277 17 17
Show More
Show Less
More Information about: MBT Mobil Satış Netsis Entegrasyon
Price: Free
Version: 1.0.10
Downloads: 100
Compatibility: Android 5.1 and up
Bundle Id: com.mimbt.NetsisPlus
Size: 80M
Last Update: Aug 18, 2019
Content Rating: Everyone
Release Date: Aug 18, 2019
Content Rating: Everyone
Developer: Mim Bilgi Teknolojileri
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine