Ehliyet Sınav Soruları - ENOR
Install Now
Ehliyet Sınav Soruları - ENOR
Ehliyet Sınav Soruları - ENOR

Ehliyet Sınav Soruları - ENOR

Developer: enes oruc
App Size: 75.8 MB
Release Date: Jul 19, 2021
Price: FREE
4
1 Ratings
Size
75.8 MB

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
More Screenshots for iPad
- Denemenizi yarıda bırakıp uygulamayı kapatabilirsiniz. tekrar çözmek istediğinizde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
- Ana sayfadan ehliyet sınavına hazırlanırken hemen soru çözme, örnek deneme sınavlarına girme, isteğine göre istediğin konuda ve adette sınav oluşturma, yatay ve dikey işaretlemeleri öğrenme, sınav sonucunu paylaşarak diğer kullanıcılarla yarışma, örnek araç kaputlarındaki motor parçalarını öğrenme ve çözdüğün sorularla ilgili istatistiklere hemen ulaş.
- Boş zamanlarında bir deneme çözecek kadar vaktin yokken ana sayfada hemen soru çöz butonuna basarak o an ekranda açılan pencerede uygulama tarafından rastgele seçilmiş bir soruyu çöz ve kısa zamanlarını çok iyi değerlendir.
- Çözdüğün deneme sonuçlarının üzerine basılı tutarak paylaşma ekranını açabilirsin burada istenen bilgileri doldurup sıralama rekabetine sende katılabilirsin.
- Girdiğin sınavlar telefonuna kaydolsun internetin yokken çevrimdışı çöz.
- Deneme çöz ekranında 2014 den günümüze kadar oluşturulmuş, elektronik veya normal deneme sınavlarını listele ve denemeye gir soruları çözdükten sonra sınavı bitir dediğinde doğrularını ve yanlışlarını gösteren ekrandan sınavının nasıl geçtiğini öğren ve bu pencereyi kapat yanlış çözdüğün soruları incele.
- Deneme çözecek kadar vaktin yok mu? Rastgele deneme oluştur ekranından istediğin adette ve konuda kendi isteğine göre deneme oluştur ve çöz.
- Ehliyet sınavına hazırlanırken olmazsa olmazlardan trafik işaretlerini öğrenmen için senin için trafik kanun ve kurallarına göre grupladığımız;
TEHLİKE UYARI İŞARETLERİ,
TRAFİK TANZİM İŞARETLERİ,
TRAFİK BİLGİ İŞARETLERİ,
DURAKLAMA VE PARK ETME İŞARETLEMELERİ,
TRAFİK YATAY İŞARETLEMELERİ,
MOTOR İKAZ IŞIKLARI,
gruplarındaki trafik işaretlerini incele ve üzerlerine tıklayarak işaretleme ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaş.
- Farklı tiplerden seçmeye çalıştığımız araç kaput altı görüntülerine inceleye bilirsin, inceleme ekranında sayfanın altındaki motor bileşenlerinin isimlerine tıklayarak fotoğrafta seçtiğin bileşenin etrafının çizildiğini göreceksin böylece motor öğrene bilirsin.
- Sonuçların ekranından uygulama içinde çözdüğün geçmiş sonuçlarına ulaşabilirsin. Hemen soru çöz özelliği ile kaç tane soru çözdüğünü, hangi konulardan soru çözdüğünü ve genel başarını oranını inceleye bilirsin. Geçmişte çözdüğün denemelerden aldığın puanları ve yanlış doğru cevaplarının adetleri bu ekrandan inceleye bilirsin bu sayede deneme çözdükçe gelişimini göreceksin.
- Src sınavına hazırlananlar için çözebilecekleri seçkin sorular.
Show More
Show Less
Ehliyet Sınav Soruları - ENOR 1.2.1 Update
Jul 19, 2021 Version History
- Sınavınızı yarıda bırakıp uygulamayı kapatın. Daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.- Kullanıcı dostu olarak tasarlanmış yeni deneme çözme ekranları.- Sıralama ekranı tasarımı baştan aşağı yenilendi.- Birincil rengi dilediğinizce değiştirin.- Performans iyileştirmeleri.

~enes oruc
More Information about: Ehliyet Sınav Soruları - ENOR
Price: FREE
Version: 1.2.1
Compatibility: Requires Requires iOS 9 or later
Bundle Id: com.enoryazilim.ehliyet.sinavi.cikmis.ehliyet.uygulamam
Size: 75.8 MB
Genre: Education
Release Date: Jul 19, 2021
Last Update: Jul 19, 2021
Content Rating: 4+
Developer: enes oruc
Language: English -
All Apps & Games Created by: enes oruc
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine