Lone

Lone

Developer: Hasan Eksi
App Size: 37.4 MB
Release Date: 2023年5月2日
Price: FREE
Price
FREE
Size
37.4 MB

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
Hayat akışımızda sıklıkla kullandığımız araçların yeteri kadar kullanışlı olmadığının farkında mısınız ? Herhangi bir iban numarasına ulaşabilmek için harcadığımız süreye ya da belki indirim yaparlar diye cüzdanımızda tuttuğumuz onlarca market, mağaza v.b kartlara gerek var mı ? Bu sorunun cevabı koca bir hayır, çünkü artık Lone var!

Lone Nedir ?

Yeni nesil finans asistanı Lone! Hesap bilgilerinin paylaşmak için ya da başkalarının hesap bilgilerini bulmak için harcadığın efora artık gerek yok. Marketlerde, mağazalarda indirim ya da puan kazanmak için cüzdanında her gün taşıdığın onlarca karta artık gerek yok. Çünkü Lone her zaman yanında!

Hesap Bilgilerin Bir Arada :

Lone kullanıcıları tüm hesap bilgilerini tek bir yerde toplayabilir. Böylece herhangi biri ile hesap bilgisini paylaşmak istediğinde banka uygulamaları ya da finans uygulamaları arasında kaybolmaz.

Sadakat Kartlarının yeri artık Lone :

Sadakat kartlarının yeri cüzdanlar değil, Lone! Market, mağaza veya aklınıza gelebilecek herhangi bir sadakat kartını artık Lone ile kullanabilirsiniz. Kasada barkod ya da QR kodu okutarak sadakat kartınız ile ilgili işlemlere devam etmeniz mümkün.

Hesap Bilgisi İstemene Artık Gerek Yok :

Herhangi bir kurum veya kişiye para göndermek istediğinde hesap bilgilerini istemene gerek yok. Lone kullanıcıları arasında telefon numarası, isim veya kurum ismi ile arama yapabilirsin. Ayrıca rehberindeki tüm Lone kullanıcılarını tek tuşla görmen mümkün.

Her Şey Senin Kontrolünde :

Lone ile hesaplarını kimsenin görmeyeceği şekilde kaydetmen mümkün ya da arama sonuçlarında kullanıcıların seni bulup bulamayacağını seçmende mümkün. Kısacası Lone ile tüm kontrol senin ellerinde.
Show More
Show Less
More Information about: Lone
Price: FREE
Version: 1.0
Compatibility: Requires 系统要求:iOS 12 or later
Bundle Id: com.limoncreatif.lone
Size: 37.4 MB
Genre: Finance
Release Date: 2023年5月2日
Last Update: 2023年5月2日
Content Rating: 4+
Developer: Hasan Eksi
Language: 英文 -
All Apps & Games Created by: Hasan Eksi
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine