E-turysta
Install Now
E-turysta
E-turysta

E-turysta

App Size: 41.78 MB
Release Date: 2023-02-01
Price: Free
Price
Free
Size
41.78 MB

Screenshots for App

iPhone
More Screenshots for iPad
Przewodnik jest rodzajem map tematycznych, społeczno-gospodarczych, przeznaczonym przede wszystkim dla turystów. Składa się z warstw: topograficznej (podkładu) i turystyczno-krajoznawczej (tematycznej). Głównym celem przewodnika jest ułatwienie planowania i odbywania podróży, wycieczek, a także aktywności sportowych i rekreacyjnych.

Aplikacja pozwala użytkownikom na skorzystanie z interaktywnej mapy obejmującej obszar województwa opolskiego i kraju ołomunieckiego z zaznaczonymi atrakcjami podzielonymi na kategorie. Po kliknięciu w daną lokalizację użytkownik uzyska więcej informacji na temat miejsca (atrakcji) – opis, historia, ciekawostki, ceny, multimedia (np. filmy promocyjne), szlaki i inne przydatne informacje dla turysty.

Przewodnik pozwoli turyście na zaplanowanie trasy zwiedzania, na podstawie udostępnionych informacji. Będzie on także mógł zaznaczyć miejsca, które chce odwiedzić. Z kolei wybierając którąś z tras, będzie mógł skorzystać z niej w trybie offline lub online na swoim smartfonie i rozpocząć aktywność turystyczną według własnych preferencji.

Projekt Mobilny przewodnik po województwie opolskim oraz kraju ołomunieckim (E-Turysta) współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu województwa opolskiego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska. Projekt realizowany jest przez Województwo Opolskie, w partnerstwie z Krajem Ołomunieckim, Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu oraz Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu.
Show More
Show Less
E-turysta 1.0.2 Update
2023-02-01 Version History
Optymalizacja wersji językowej. Poprawienie formatowania treści. Rozszerzenie prezentacji obiektów.

~Wojewodztwo Opolskie
More Information about: E-turysta
Price: Free
Version: 1.0.2
Compatibility: Requires 12.0 or later
Bundle Id: pl.opolskie.eTurysta
Size: 41.78 MB
Genre: Navigation
Release Date: 2023-02-01
Last Update: 2023-02-01
Content Rating: 4+
Developer: Wojewodztwo Opolskie
Language: EN -
All Apps & Games Created by: Wojewodztwo Opolskie
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine