Web Spectre
Install Now
Web Spectre
Web Spectre

Web Spectre

Encryption And Protection

Developer: Web Spectre Team
App Size: 22,5 MB
Release Date: 2022-11-18
Price: FREE
Price
FREE
Size
22,5 MB

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
Web Spectre, dijital yaşamınızı daha basit ve çok daha güvenli hale getirmek için tasarlandı. İnternette ister gezinin, müzik dinleyin veya video izleyin ister yalnızca mesajlaşma uygulamalarını kullanın, Web Spectre’nin kapsamlı özellikleri, gizliliğinizi ve güvenliğinizi hem korur hem geliştirir.

Web Spectre aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Dijital çağın olmazsa olmazı VPN: VPN, internet trafiğinizi güvenli sunucular ağı üzerinden yönlendirerek verilerinizi şifreleyerek ISS'lerin ve diğer üçüncü tarafların görmesini engeller. Web Spectre sunucuları tamamen sınırsızdır ve normal bağlantınızda sahip olduğunuz tüm bant genişliğini ve hızı sağlar.

AdBlock: İnternete giren herkes, reklamların ne kadar sinir bozucu (ve hatta bazen zararlı) olabileceğini bilir. Pop-up'lar, banner’lar, garip videolar ve hatta istenmeyen yetişkinlere yönelik içerik son derece rahatsız edici olabilir. Uygulamamızın filtreleri bunların tümünü engelleyerek internette geçirdiğiniz sürenin yalnızca güvenli değil, aynı zamanda keyifli ve sorunsuz olmasını sağlar.

Veri Sızıntısı Tarayıcısı: Saygın web sitelerinin ve hizmetlerin çoğu, onlarla paylaştığınız bilgileri korumak ve muhafaza etmek için büyük çaba harcar. Ne yazık ki, neredeyse her gün ortaya çıkan sayısız veri sızıntısının da gösterdiği gibi, bazen bu çabalar yeterli olmaz. Uygulamamızın bu özelliğinin amacı, kişisel bilgilerinizin internete sızması durumunda gereken önlemleri alabilmeniz için sizi bilgilendirmektir.

Hız Testi: VPN veya başka bir özelliği kullanmanın bağlantı hızınızı düşürmesinden endişe ediyorsanız veya yalnızca internet bağlantınızın ne kadar hızlı olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bu özellik tam size göre. Bu özellik sayesinde, indirme ve yükleme hızınızı test ederek nasıl bir durumla karşılacağınızı önceden öğrenebilirsiniz.

Web Spectre:
- Özel ve Güvenli
- Reklamsız ve günlü tutulmaksızın
- Tek dokunuşla etkinleştirme
- Tamamen anonim olmayı sağlar
- Kolay kullanım
- Hız veya bant genişliği limiti yok
- Her zaman sorunsuz çalışır

Gizliliğinize önem veriyoruz. Bu nedenle kullanıcılarımızın hassas bilgilerini toplamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Siz de bize katılın ve internette gezinmenin ne kadar güvenli ve keyifli olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin!

Tüm yeni kullanıcılar, uygulamanın tam premium işlevlerini test etmeye olanak tanıyan ve istenildiğinde iptal edilebilen 14 günlük ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirler. Kullanıcı hesabı, satın alma onayından sonra ücretlendirilir. Kullanıcı, ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce bir premium abonelik satın alırsa deneme süresinden otomatik olarak çıkar ve kullanmadığı süreden feragat etmiş sayılır. Tüm abonelikler otomatik olarak yenilenir. Otomatik yenileme, Kullanıcı Hesabı ayarlarında değiştirilebilir. İptal durumunda ücretli abonelik, geçerli dönemin sonunda devre dışı bırakılır.


Gizlilik Politikamızı: https://web-spectre.com/policyprivacy.html
Hizmet Şartlarımızı: https://web-spectre.com/termsofuse.html
Show More
Show Less
Web Spectre 1.0.1 Update
2022-11-28 Version History
Added several new languagesFixed known UI issues

~Web Spectre Team
More Information about: Web Spectre
Price: FREE
Version: 1.0.1
Compatibility: Requires iOS 12 or later
Bundle Id: com.hakkanou.webspectre
Size: 22,5 MB
Genre: Utilities
Release Date: 2022-11-18
Last Update: 2022-11-28
Content Rating: 4+
Developer: Web Spectre Team
Language: Türkçe - Almanca - Arapça - Basitleştirilmiş Çince - Danca - Endonezce - Fransızca - Geleneksel Çince - Hollandaca - Japonca - Katalanca - Korece - Malay - Norveççe Bokmål - Portekizce - Tayca - Vietnamca - İbranice - İngilizce - İspanyolca - İsveççe - İtalyanca -
All Apps & Games Created by: Web Spectre Team
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine