Chorwacja – przewodnik
Install Now
Chorwacja – przewodnik
Chorwacja – przewodnik

Chorwacja – przewodnik

Developer: ExpressMap
App Size: 108.83 MB
Release Date: 2022-10-10
Price: Gratis
Price
Gratis
Size
108.83 MB

Screenshots for App

iPhone
Zwiedź piękne wybrzeże Adriatyku, zabytki pamiętające antyk i strzeliste szczyty z wygodnym przewodnikiem na smartfonie, który będzie zawsze w zasięgu Twojej ręki!

W aplikacji znajdziesz nie tylko ciekawe opisy najważniejszych atrakcji, ale także informacje przydatne podczas przygotowań do podróży oraz na miejscu. Treści zostały podzielone na przejrzyste kategorie tematyczne i regionalne, dzięki czemu łatwo zaplanujesz zwiedzanie i odszukasz to, co najbardziej Cię interesuje. Proponujemy pomysły zarówno dla osób chcących odpocząć na malowniczej plaży, jak i amatorów pieszych wypraw czy zainteresowanych historią Chorwacji.

W organizacji wycieczek pomogą także profesjonalnie opracowane mapy. Wystarczy kliknąć na wybrany punkt, aby dowiedzieć się więcej o danym miejscu, poznać związane z nim ciekawostki i praktyczne wskazówki. Z map oraz z treści możesz korzystać offline!

Po wykupieniu pełnej wersji aplikacji uzyskasz dostęp do wszystkich opisywanych atrakcji, a także możliwość korzystania z mapy bez ograniczeń.

Do prawidłowego działania aplikacji potrzebny jest dostęp do zdjęć i multimediów – dzięki niemu wyświetlą się zdjęcia, treści oraz mapy.
Show More
Show Less
More Information about: Chorwacja – przewodnik
Price: Gratis
Version: 1.0
Compatibility: Requires 15.5 or later
Bundle Id: com.audioguide.tenant10010chorwacja
Size: 108.83 MB
Genre: Travel
Release Date: 2022-10-10
Last Update: 2022-10-10
Content Rating: 12+
Developer: ExpressMap
Language: EN -
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine