investo - Patria
Install Now
investo - Patria
investo - Patria

investo - Patria

App Size: 37,7 МБ
Release Date: 16 мая 2022 г.
Price: FREE
Price
FREE
Size
37,7 МБ

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
Jsem vzdělávací aplikace investo, vyvinutá předním českým obchodníkem s cennými papíry, a pomůžu vám hravě se zorientovat ve světě investic. Představím vám hlavní investiční nástroje a ukážu vám, jak s nimi rozmnožit vaše úspory. Naučím vás, jak se vyvarovat obvyklých chyb a jak vytvářet vlastní investiční strategie. Vybudujme společně základy, na kterých můžete své investice nechat růst!

Myslíte si, že investice jsou nuda? Naopak! Čeká nás cesta plná dobrodružství. Hravě vás provedu zákoutími investičních trhů, ať už prostřednictvím animovaných videí, audia či psaných textů podle toho, co vám bude vyhovovat nejvíce. S každou splněnou misí získáte patriony, které budou symbolizovat váš úspěch a budou vás doprovázet na cestě k tomu stát se investičním expertem.

Poté, co projdete všemi lekcemi a průběžnými testy, vás čeká závěrečný test, ve kterém si můžete ověřit nabyté investiční znalosti. Úspěšným absolventům závěrečného testu bude vystaven certifikát dokládající schopnost orientovat se ve světě investic.

Vzdělávací aplikace investo je pro všechny uživatele zdarma a neúčtuje si žádné poplatky při stažení ani užívání. Tak proč to nezkusit? Investorem se může stát každý!
Show More
Show Less
More Information about: investo - Patria
Price: FREE
Version: 1.0
Compatibility: Requires Требуется iOS 12 or later
Bundle Id: com.patria.investo.app
Size: 37,7 МБ
Genre: Education
Release Date: 16 мая 2022 г.
Last Update: 16 мая 2022 г.
Content Rating: 12+
Developer: Patria Finance, a.s.
Language: английский - чешский -
All Apps & Games Created by: Patria Finance, a.s.
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine